Kangurki w Szkole Podstawowej

Kangurki w Szkole Podstawowej
Wycieczka rozpoczęła się od obejrzenia najważniejszych pomieszczeń szkolnych. Dzieci mogły zobaczyć jak wygląda świetlica, sala gimnastyczna, stołówka, biblioteka oraz gabinet Pani Dyrektor. Następnie przedszkolaki udały się do jednej z sal lekcyjnych, gdzie czekały na nich dzieci z klasy III ze swoją wychowawczynią.
Uczniowie przygotowali dla przedszkolaków krótkie inscenizacje kukiełkowe, które bardzo wszystkim się spodobały. Następnie dzieci kolorowały wybrane ilustracje postaci z bajek.
Na koniec każdy przedszkolaki otrzymał słodką niespodziankę i pełni wrażeń wróciliśmy do przedszkola.
Maria Zielińska13 czerwca dzieci z grupy Kangurki odwiedziły Szkołę Podstawową w Niepołomicach. Celem wycieczki było bliższe poznanie szkoły, do której przedszkolaki będą uczęszczać już od września.