Sportowo-taneczne zakończenie roku

Sportowo-taneczne zakończenie roku
Przedszkolaki zaprezentowały przed rodzicami swoje umiejętności, które zdobyły podczas zajęć tanecznych i zajęć karate prowadzonych w przedszkolu.
Rodzice mogli podziwiać swoje pociechy w pokazie karate przygotowanym przez senseia Pawła Janusza oraz w pokazie tańca przygotowanym przez p. Michała Wójcika.
Na zakończenie pokazów każdy przedszkolak otrzymał z rąk senseia Pawła i p. Michała pamiątkowe dyplomy.
Dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za udany rok przedszkolny i życzymy wszystkim bezpiecznych i udanych wakacji.
Maria Zielińska24 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się tradycyjne już sportowe zakończenie roku przedszkolnego.