Dary lasu

18 września, w słoneczny wtorkowy poranek przedszkolaki wyruszyły na pieszą wycieczkę do naszej Puszczy Niepołomickiej.

Dary lasu.
W słoneczny wtorkowy poranek 18.09.2012  przedszkolaki wyruszyły na pieszą wycieczkę do naszej Puszczy Niepołomickiej. Dzielnie maszerowały dzieci z grupy Biedronek i Kangurków. Bacznie sprawdzaliśmy czy Pani Jesień zostawiła już pierwsze swoje znaki. Wszystkie znalezione skarby przynieśliśmy do naszego kącika przyrodniczego. Bardzo miło spędziliśmy czas podczas leśnych zabaw ruchowych. 
Przedszkolaki gratulujemy wytrwałości w pokonywaniu kolejnych kilometrów.
Renata Dekert
Błogosławieństwo Boże na nowy rok przedszkolny.
W środę 19.09.2012 r dzieci z grupy Biedronek i z grupy Kangurków, wzięły udział we Mszy Św.  dla przedszkolaków. Modliliśmy się przed obrazem Św. Stanisława Kostki, a ks. Proboszcz nauczył najmłodszych modlitwy trzech krzyżyków. Wspólnie modliliśmy się z kolegami i koleżankami z Niepołomickich przedszkoli. 
Renata Dekert18 września, w słoneczny wtorkowy poranek przedszkolaki wyruszyły na pieszą wycieczkę do naszej Puszczy Niepołomickiej.

 

Dzielnie maszerowały dzieci z grupy Biedronek i Kangurków. Bacznie sprawdzaliśmy czy Pani Jesień zostawiła już pierwsze swoje znaki. Wszystkie znalezione skarby przynieśliśmy do naszego kącika przyrodniczego. Bardzo miło spędziliśmy czas podczas leśnych zabaw ruchowych. 

 

Przedszkolaki gratulujemy wytrwałości w pokonywaniu kolejnych kilometrów.

 

Renata Dekert