„Chwile zadumy” - spacer na pobliski cmentarz

Okres przed Świętem Zmarłych, to odpowiedni moment na wspomnienie tych, którzy odeszli od nas oraz czas na rozmowę dotyczącą szacunku dla zmarłych i o odpowiednim zachowaniu się w takim miejscu, jakim jest cmentarz.

„Chwile zadumy” - spacer na pobliski cmentarz
W listopadowy dzień przedszkolaki z grupy Kangurki i Biedronki wraz ze swoimi wychowawczyniami wybrały się na jesienny spacer, podczas którego odwiedziły groby żołnierzy poległych w czasie pierwszej wojny światowej. Dzieci zapaliły znicze oraz pomodliły się w intencji zmarłych.
Wszyscy spędzili czas na cmentarzu w atmosferze ciszy i skupienia.

Wszyscy spędzili czas na cmentarzu w atmosferze ciszy i skupienia.