Spotkanie czytelnicze z Dorotą Gellner

Spotkanie czytelnicze z Dorotą Gellner
Pani Dorota Gellner jest autorką wielu książek dla dzieci, programów radiowych i telewizyjnych oraz tekstów piosenek takich jak „Ogórek” czy „Zuzia – lalka nieduża”. W 2005 roku została uhonorowana „Orderem Uśmiechu”.
Podczas spotkania dzieci mogły dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat pracy pani Gellner oraz posłuchać kilku wierszy czytanych przez autorkę. Spotkanie urozmaicone było słuchaniem piosenek dziecięcych, a także tańcem do znanych utworów, których teksty zostały napisane przez panią Gellner.
Chętne dzieci mogły zakupić książeczki oraz dostać autograf z dedykacją od autorki.
Maria Zielińsk30 listopada zaraz po śniadaniu Kangurki wyruszyły spacerkiem do Biblioteki Publicznej w Niepołomicach, aby wziąć udział w spotkaniu czytelniczym z panią Dorotą Gellner.