Konkurs piosenki zimowej

Konkurs piosenki zimowej
Konkurs odbył się w Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach, a jego organizatorem była Szkoła Podstawowa ze Staniątek.
Niestety naszą grupę konkursową prześladował tego dnia pech. Naszych wokalistów zmogła choroba i w osłabionym składzie bez trójki dzieci wzięliśmy udział w konkursie. Na dodatek nasze przedszkolaki jako ostatnie prezentowały w MCDiS przygotowany utwór. Dzieci w zimowych strojach wykonały piosenkę pt. „Śniegowy bałwanek”, która według zdania jury nie zasługiwała na zwycięstwo. Bezkonkurencyjna okazała się grupa dzieci z Przedszkola z Podłęża, która wygrała konkurs. Nam niestety się nie powiodło, ale dzieci otrzymały pamiątkowy dyplom i skromne nagrody.
Kangurki brawo za odwagę i głowa do góry. Następnym razem wygramy! 
Maria ZielińskaW piątek 15 lutego czworo dzieci z grupy Kangurki: Jaś, Antek, Karolinka i Natalia W. wzięło udział w II Gminnym Konkursie Piosenki pt. „Zeróweczki śpiewają zimowe pioseneczki”.

Kangurki brawo za odwagę i głowa do góry. Następnym razem wygramy!