Dzień babci i dziadka w grupie Tygryski

Dzień babci i dziadka w grupie Tygryski.
„Jadą, jadą misie, tra la, tra la la” - przy słowach tej piosenki dzieci z grupy Tygryski, jako wesołe misie, wjechały na scenę i serdecznie powitały swoje babcie i dziadków. Zaśpiewały dla nich piosenkę o niedźwiadku, zatańczyły „taniec pajacyka z misiem”. Krótkimi słowami wyraziły swoją miłość wobec babci i dziadka, składając im również życzenia na każdy dzień tygodnia. W dalszej części występu zatańczyły uroczy taniec dwóch misiów i zaśpiewały piosenkę o wyjątkowej parze: babci i dziadku, bez których dzieciom trudno by się żyło. Następnie wnuki wręczyły upominki: bukiecik kolorowych różyczek dla babci i barwną zakładkę do książki z imieniem dziecka dla dziadka. Zaproszeni goście zasiedli do słodkiego poczęstunku, biorąc wnuki na kolana i wspólnie rozmawiając. Był to wyjątkowy i szczególny dzień w grupie Tygrysków, dzień babci i dziadka.
Dziękuję rodzicom za przygotowanie poczęstunku dla naszych gości i misiowych strojów dla dzieci.„Jadą, jadą misie, tra la, tra la la” - przy słowach tej piosenki dzieci z grupy Tygryski, jako wesołe misie, wjechały na scenę i serdecznie powitały swoje babcie i dziadków.

Dorota Janeczko