Zimę żegnamy, wiosnę witamy

Zimę żegnamy, wiosnę witamy
W pierwszy dzień wiosny wszystkie przedszkolaki wyruszyły w kwiatowym korowodzie. Udaliśmy się do parku niepołomickiego. Nie zabrakło marzanny, a nawet dwóch. Pierwszą wykonali przedszkolacy, zaś autorką drugiej jest  Karolinka  Sondel.
Naszym celem było oznajmić mieszkańcom Niepołomic przyjścia kalendarzowej wiosny, każdy kto nas spotkał otrzymał od dzieci kwiatuszka z informacją. Na scenie w parku odśpiewaliśmy wiosenne piosenki i wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcia. Gdy wróciliśmy do przedszkola marzanny „odpłynęły” wraz z polaną wodą
 Kto obudzi pąki kwiatów ? – WIOSNO czekamy 
Renata DekertW pierwszy dzień wiosny wszystkie przedszkolaki wyruszyły w kwiatowym korowodzie. Udaliśmy się do parku niepołomickiego. Nie zabrakło marzanny, a nawet dwóch.

Pierwszą wykonali przedszkolacy, zaś autorką drugiej jest Karolinka Sondel.

Naszym celem było oznajmić mieszkańcom Niepołomic przyjście kalendarzowej wiosny, każdy kto nas spotkał otrzymał od dzieci kwiatuszka z informacją. Na scenie w parku odśpiewaliśmy wiosenne piosenki i wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcia. Gdy wróciliśmy do przedszkola marzanny „odpłynęły” wraz z polaną wodą :)

Kto obudzi pąki kwiatów ? – WIOSNO czekamy :)

Renata Dekert