Spotkanie wielkanocne

Tuż przed Wielkanocą w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie przedświąteczne z rodzicami. 

Spotkanie wielkanocne
Tuż przed Wielkanocą w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie przedświąteczne z rodzicami. Powitaliśmy naszych gości krótkim programem słowno-muzycznym na temat świątecznych tradycji wielkanocnych. Były wesołe piosenki, wierszyki i oczywiście serdeczne życzenia. Następnie dzieci wręczyły rodzicom wielkanocne upominki i zasiedliśmy do poczęstunku. Zgodnie z tradycją na stołach nie zabrakło jaj, chrzanu i babeczek. W radosnej atmosferze i na wspólnych rozmowach upłynął ten przedświąteczny czas w przedszkolu.Tuż przed Wielkanocą w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie przedświąteczne z rodzicami. 


Powitaliśmy naszych gości krótkim programem słowno-muzycznym na temat świątecznych tradycji wielkanocnych. Były wesołe piosenki, wierszyki i oczywiście serdeczne życzenia.

Następnie dzieci wręczyły rodzicom wielkanocne upominki i zasiedliśmy do poczęstunku. Zgodnie z tradycją na stołach nie zabrakło jaj, chrzanu i babeczek. W radosnej atmosferze i na wspólnych rozmowach upłynął ten przedświąteczny czas w przedszkolu.

 

 

Dorota Janeczko