Kopciuszek w MCDiS

Wszystkim dzieciom doskonale znana jest baśń o przygodach Kopciuszka, ale to przedstawienie, było inne niż wszystkie spektakle teatralne. W role aktorów wcielili się rodzice dzieci z Przedszkola Samorządowego w Niepołomicach.
Wystawiona przez rodziców sztuka wzbudziła wiele pozytywnych emocji wśród zgromadzonych na widowni dzieci z różnych niepołomickich przedszkoli. Przedszkolaki bardzo entuzjastycznie reagowały na pojawiające się na scenie różne postacie i były pełne podziwu dla wspaniałej gry aktorskiej.
Spektakl „Kopciuszek” okazał się wielkim sukcesem niepołomickiego przedszkola. Serdecznie gratulujemy wspaniałego przedstawienia.

19 czerwca Biedronki i Kangurki wzięły udział w pieszej wycieczce do Małopolskiego Centrum Dźwięku i Słowa na przedstawienie teatralne pt. „Kopciuszek”.