Spotkanie ze świętym Karolem

Spotkanie ze świętym Karolem
W dniu 6 listopada 2013 r. grupa ,,Tygrysków’’ udała się na spotkania przedszkolaków w Kościele Parafialnym w Niepołomicach.
Spotkanie prowadzone przez Księdza Mariana ,wspólny śpiew oraz modlitwa
Magdalena Barabarz6 listopada 2013 r. grupa ,,Tygrysków’’ udała się na spotkania przedszkolaków w Kościele Parafialnym w Niepołomicach.

Spotkanie prowadzone przez Księdza Mariana, wspólny śpiew oraz modlitwa z pewnością przybliżyło najmłodszym postać Świętego Karola Boromeusza - włoskiego kardynała, arcybiskupa Mediolanu, Świętego Kościoła Katolickiego.

Magdalena Barabarz