Święto Niepodległości

8.11.2013 r. dzieci z naszego przedszkola uczciły  Narodowe Święto Niepodległości. Przedszkolaki wykonały flagę Polski według wybranego wzoru: Kangurki wyklejały, Tygryski kolorowały, Biedronki kończąc temat tygodnia – Jestem Polakiem i Europejczykiem, zrobiły chorągiewki oraz godło Polski. Dzieci wysłuchały opowiadania nauczyciela o odzyskaniu przez Polskę niepodległości w 1918 r oraz odśpiewały Hymn Polski .
Następnie wszystkie grupy udały się na spacer z chorągiewkami ulicami Niepołomic dochodząc pod pomnik w Parku miejskim.
Renata Dekert

8.11.2013 r. dzieci z naszego przedszkola uczciły Narodowe Święto Niepodległości.

Przedszkolaki wykonały flagę Polski według wybranego wzoru: Kangurki wyklejały, Tygryski kolorowały, Biedronki kończąc temat tygodnia – Jestem Polakiem i Europejczykiem, zrobiły chorągiewki oraz godło Polski. Dzieci wysłuchały opowiadania nauczyciela o odzyskaniu przez Polskę niepodległości w 1918 r oraz odśpiewały Hymn Polski.

Następnie wszystkie grupy udały się na spacer z chorągiewkami ulicami Niepołomic dochodząc pod pomnik w Parku Miejskim.

Renata Dekert