Akademia Aquafresh

Akademia  Aquafresh
 Wspólnie z poznanymi przez dzieci Pastusiami będziemy uczyć się dbać o higienę jamy ustnej. W naszej przedszkolnej łazience zamieszkał Billy- opiekun grupy Biedronek, Lilly- opiekun grupy Tygryski oraz Milky, który będzie dbać o ząbki najmłodszych Kangurków. Nasi Pastusiowi koledzy z pomocą swoich przyjaciół Szczotkusia i Zębusia będą nam przypominali o prawidłowym codziennym myciu zębów. Robaczek Pruchniaczek z Krainy Pastusiów nie został przez dzieci wpuszczony do łazienki.
Każde dziecko otrzymało do domu „Tabelę mycia ząbków”,  gdzie wraz z rodzicami będzie kontrolować systematyczność dbania o swoje ząbki. Dla dzielnych przedszkolaków Billy przygotował odznaki, które czekają u wychowawców.
Zapraszamy Rodziców do zapoznania się z przygotowanymi przez Akademię Aquafresh konkursami. Szczegóły na plakatach w przedszkolu i na stronie www.akademia-aquafresh.pl
Renata Dekert
W tym roku w ramach realizacji rocznego planu pracy przedszkola włączyliśmy się do III edycji Ogólnopolskiego  Programu Edukacji Zdrowotnej dla przedszkolaków- Akademia Aquafresh.W tym roku w ramach realizacji rocznego planu pracy przedszkola włączyliśmy się do III edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacji Zdrowotnej dla przedszkolaków- Akademia Aquafresh.

Renata Dekert