Św. Mikołaj w przedszkolu

Św. Mikołaj w przedszkolu
Już od samego rana dzieci nasłuchiwały dźwięku dzwonków i wypatrywały przez okna oczekiwanego gościa. Gdy na zegarze wybiła godz. 14.00, przedszkolaki udały się na dużą salę na spotkanie z Mikołajem. Jednak na sali nie czekał na nas Mikołaj. Jego przybycie poprzedził występ aktorów z teatrzyku „Skrzat”, którzy wcielili się w postacie m.in. królika i kotka, którzy chcieli zanieść list św. Mikołajowi.
Po zakończeniu przedstawienia do sali wszedł długo oczekiwany gość z workiem pełnym prezentów. Dzieci powitały Mikołaja piosenką i zaprosiły do wspólnego zdjęcia. Następnie nadszedł czas rozdawania upragnionych podarków. Przedszkolaki otrzymały upominki, z których wszyscy bardzo się ucieszyli.
Na  koniec spotkania dzieci podziękowały za prezenty, a Mikołaj obiecał, że za rok na pewno wróci do naszego przedszkola.
Maria Zielińska3 grudnia nasze przedszkole odwiedził wyjątkowy gość – święty Mikołaj. Dzieci z niecierpliwością czekały na wizytę Mikołaja, który przybył z workiem pełnym prezentów.

Na koniec spotkania dzieci podziękowały za prezenty, a Mikołaj obiecał, że za rok na pewno wróci do naszego przedszkola.