Zapisy na rok 2014/2015

Serdecznie zapraszamy do naszego Przedszkola wszystkie dzieci, które lubią ruch, taniec i dobrą zabawę:)

Zapisy na rok 2014/2015 
Serdecznie zapraszamy do naszego Przedszkola wszystkie dzieci, które lubią ruch, taniec i dobrą zabawę
Zapisy do naszego Przedszkola rozpoczynają się  3 marca i trwają do 15 kwietnia. Po tym terminie można zapisać dziecko w miarę wolnych miejsc lub na listę rezerwową.  Aby wpisać dziecko na listę należy wypełnić kartę zapisu dziecka dostępną w przedszkolu  i na stronie internetowej.
Opłaty: 
opłata wpisowa- 350 zł. (opłata pobierana  jest jednorazowo w momencie podpisania umowy)
Czesne: w roku szkolnym 2014/2015 wynosi 450,00 zł; obejmuje wszystkie zajęcia programowe (realizacja podstawy programowej wychowania przedszkolnego  i dodatkowe:    j. angielski, karate, taniec, katecheza dla chętnych) oraz opiekę wykwalifikowanej kadry nauczycielskiej, psychologa-logopedy.
 Stosujemy zniżki dla rodzeństwa.
 Informacje dodatkowe i zapisy oraz rezerwacje miejsca na następne lata
ul. Grunwaldzka 15d - tel.  662-032-129Serdecznie zapraszamy do naszego Przedszkola wszystkie dzieci, które lubią ruch, taniec i dobrą zabawę:)

 

Zapisy do naszego Przedszkola rozpoczynają się 3 marca i trwają do 15 kwietnia. Po tym terminie można zapisać dziecko w miarę wolnych miejsc lub na listę rezerwową. Aby wpisać dziecko na listę należy wypełnić kartę zapisu dziecka dostępną w przedszkolu i na stronie internetowej (pobierz kartę zapisu).

 

Opłaty: 

 

opłata wpisowa - 350 zł. (opłata pobierana jest jednorazowo w momencie podpisania umowy).

 

Czesne: w roku szkolnym 2014/2015 wynosi 450,00 zł; obejmuje wszystkie zajęcia programowe (realizacja podstawy programowej wychowania przedszkolnego i dodatkowe: j. angielski, karate, taniec, katecheza dla chętnych) oraz opiekę wykwalifikowanej kadry nauczycielskiej, psychologa-logopedy.

 

Stosujemy zniżki dla rodzeństwa.

 

Informacje dodatkowe i zapisy oraz rezerwacje miejsca na następne lata - ul. Grunwaldzka 15d, tel. 662 032 129.


Pobierz kartę zapisu.