Kangurki w sklepie

Kangurki w sklepie
Przez cały tydzień przedszkolaki solidnie przygotowywały się do tej wyprawy poprzez zabawy dydaktyczne, w których wcielały się w role ekspedientki i kupującego. Uczyły się również nazw sklepów, w których można kupić buty, książki, guziki, itd.
Dziękujemy właścicielom sklepu „Malinka” za możliwość zwiedzenia budynku sklepu oraz za upominki w postaci pysznych lizaków.
Maria ZielińskaW związku z realizację tematu kompleksowego „Do sklepów ruszamy, gdy zakupy zrobić mamy”, dzieci z grupy Kangurki wybrały się na spacer do pobliskiego sklepu spożywczego.W związku z realizację tematu kompleksowego „Do sklepów ruszamy, gdy zakupy zrobić mamy”, dzieci z grupy Kangurki wybrały się na spacer do pobliskiego sklepu spożywczego.W związku z realizację tematu kompleksowego „Do sklepów ruszamy, gdy zakupy zrobić mamy”, dzieci z grupy Kangurki wybrały się na spacer do pobliskiego sklepu spożywczego.