Zajęcia otwarte u Biedronek

W teatrze czarodziejskie jest to na co patrzę

Za nami kolejne zajęcia otwarte z rodzicami w grupie Biedronki.
Po wesołym przywitaniu się dzieci piosenką „Dzień dobry”, dzieci na podstawie wysłuchanego wiersza „ W teatrze” wykonały wspólny plakat o teatrze. Każdy przedszkolak z rozsypani sylabowej układał wyrazy, następnie tłumaczyliśmy znaczenie nowych słów jak np. choreografia, marionetka, kurtyna, sufler itp.
Następnie wcielając się w aktorów, przedszkolaki w zabawach ćwiczyły swoją mimikę twarzy, naśladowanie swoich wzajemnych ruchów. Bawiąc się w muzyczny teatr dzieci zaprezentowały piosenkę „Maszeruje wiosna”. Na zakończenie rodzice mieli okazję zobaczyć jak wygląda codzienna indywidualna praca w kartach pracy starszaków.
Dziękuję wszystkim przybyłym gościom za udział już w ostatnich zajęciach otwartych grupy Biedronki. Następne już zapewne w sali szkolnej .
p. ReniaW teatrze czarodziejskie jest to na co patrzę

Za nami kolejne zajęcia otwarte z rodzicami w grupie Biedronki.

Dziękuję wszystkim przybyłym gościom za udział już w ostatnich zajęciach otwartych grupy Biedronki. Następne już zapewne w sali szkolnej :).

p. Renia