Wycieczka do ZOO

Wycieczka do ZOO
W dzień wycieczki dopisała nam piękna, słoneczna pogoda. Na miejsce dotarliśmy wynajętym autokarem, a tam każda grupa wraz ze swoimi paniami rozpoczęła zwiedzanie ZOO.
W ogrodzie mogliśmy podziwiać takie zwierzęta jak: słonie, żyrafy, małpy, papugi. Każdy mieszkaniec ZOO wzbudził u dzieci wielki zachwyt. Przedszkolaki mogły „na żywo” zobaczyć dzikie zwierzęta oraz warunki ich życia zamkniętym miejscu.
Atrakcją pobytu w ZOO było tzw. mini zoo, w którym mieszkają żółwie, króliki, kucyki. Dzieci miały możliwość dotknięcia niektórych zwierząt oraz nakarmienia ich pyszną marchewką. Dzieci z grupy Biedronki spędziły również trochę czasu na pobliskim placu zabaw.
Do przedszkola wróciliśmy trochę zmęczeni, ale pełni wrażeń i przygód.
Maria Zielińska5 czerwca (czwartek) dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w wycieczce do Ogrodu Zoologicznego w Krakowie.

Do przedszkola wróciliśmy trochę zmęczeni, ale pełni wrażeń i przygód.