Zakończenie roku przedszkolnego

Zakończenie roku przedszkolnego
Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności sportowe podczas pokazu karate przygotowanego pod okiem senseia Pawła Janusza.

Rodzice najmłodszych dzieci mieli możliwość obserwacji swojej pociechy w sportowych zmaganiach. Natomiast rodzice starszych przedszkolaków mogli ocenić postępy dziecka w porównaniu z rokiem ubiegłym.
Na zakończenie uroczystości każde dziecko otrzymało z rąk senseia Pawła pamiątkowy dyplom. Następnie pani dyrektor podziękowała wszystkim dzieciom za całoroczną pracę i wręczyła wszystkim kubki z logo przedszkola i dyplomy.
Na zakończenie spotkania pani dyrektor podziękowała rodzicom Karola Wojtala, Bartka Głąb, Jasia Pękali i Amelki Miro za trzyletnią współpracę i pomoc na rzecz przedszkola.
Dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za udany rok przedszkolny i zapraszamy do naszego przedszkola już we wrześniu.
Maria Zielińska26 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie podsumowujące rok przedszkolny 2013/2014.