Rekord Guinnessa w myciu zębów

REKORD GUINNESSA W MYCIU ZĘBÓW
30 września - ustanowiliśmy nowy Rekord Guinnessa!
W tegorocznej edycji Akademii Aquafresh - Ogólnopolskiego Programu Edukacji Zdrowotnej  dla Przedszkolaków, do której włączyło się nasze przedszkole,  postanowiliśmy wspólnie z innymi przedszkolami z całej Polski ustanowić Rekord Guinnessa w największej liczbie osób myjących zęby w tym samym czasie.
Punktualnie o godzinie 12.00 rozpoczęło się w naszym przedszkolu, jak i w całej Polsce, wielkie szczotkowanie. Dzieci przez 2 minuty pracowicie i wytrwale myły swoje ząbki. Przyczyniliśmy się przez to do pobicia Rekordu Guinnessa, który został ustanowiony w Indiach w 2007 roku, gdzie 177 003 osób w jednym czasie myło zęby. Nasza przewaga była znaczna, bowiem w Polsce aż 313 328 dzieci (w tym również nasze przedszkolaki) szczotkowało ząbki.
Po fantastycznie wykonanej pracy nadszedł czas na nagrody - wszystkie przedszkolaki wspólnie wykonały żywiołowy taniec do teledysku „Szczotka, pasta, kubek”. Dzieci otrzymały również specjalne certyfikaty potwierdzające udział w tym wydarzeniu, co z pewnością będzie wyjątkową pamiątką na całe życie.
Wszystkim naszym przedszkolakom jeszcze raz serdecznie gratulujemy!!! Możemy być z nich dumni
Joanna Migdał
 30 września - ustanowiliśmy nowy Rekord Guinnessa!

W tegorocznej edycji Akademii Aquafresh - Ogólnopolskiego Programu Edukacji Zdrowotnej  dla Przedszkolaków, do której włączyło się nasze przedszkole, postanowiliśmy wspólnie z innymi przedszkolami z całej Polski ustanowić Rekord Guinnessa w największej liczbie osób myjących zęby w tym samym czasie.

Punktualnie o godzinie 12.00 rozpoczęło się w naszym przedszkolu, jak i w całej Polsce, wielkie szczotkowanie. Dzieci przez 2 minuty pracowicie i wytrwale myły swoje ząbki. Przyczyniliśmy się przez to do pobicia Rekordu Guinnessa, który został ustanowiony w Indiach w 2007 roku, gdzie 177 003 osób w jednym czasie myło zęby. Nasza przewaga była znaczna, bowiem w Polsce aż 313 328 dzieci (w tym również nasze przedszkolaki:) szczotkowało ząbki.

Wszystkim naszym przedszkolakom jeszcze raz serdecznie gratulujemy!!! Możemy być z nich dumni:)

Joanna Migdał