Wizyta uczniów ze szkoły podstawowej

Wizyta uczniów ze szkoły podstawowej
Swoje przedstawienie uczniowie rozpoczęli od wygłoszenia wierszyków, a później głośno i pięknie zaśpiewali piosenkę. Zostali za to nagrodzeni przez nasze Tygrysy, Kangurki i Puchatki  gromkimi brawami. Po tym miała miejsce krótka pogadanka na temat tego, jak bezpiecznie dzieci powinny poruszać się po drodze. Nasze przedszkolaki bezbłędnie odpowiadały na wszystkie pytania 
Na zakończenie nasi sympatyczni goście zrobili nam miłą niespodziankę - wręczyli nam książki o zasadach ruchu drogowego oraz dołączyli do nich słodki upominek - torby z cukierkami, czym oczywiście zaskarbili sobie jeszcze większą sympatię naszych przedszkolaków.
Było to bardzo pouczające, jak i bardzo miłe spotkanie. Naszym gościom jeszcze raz serdecznie dziękujemy.
Joanna MigdałW piątek 10 października przybyli do naszego przedszkola wyjątkowi goście. Dzieci z zerówek ze Szkoły Podstawowej w Niepołomicach w towarzystwie swoich pań wychowawczyń i przyjaznego Pana Lwa odwiedziły nas, aby utrwalić naszym przedszkolakom zasady ruchu drogowego.

Swoje przedstawienie uczniowie rozpoczęli od wygłoszenia wierszyków, a później głośno i pięknie zaśpiewali piosenkę. Zostali za to nagrodzeni przez nasze Tygrysy, Kangurki i Puchatki gromkimi brawami. Po tym miała miejsce krótka pogadanka na temat tego, jak bezpiecznie dzieci powinny poruszać się po drodze. Nasze przedszkolaki bezbłędnie odpowiadały na wszystkie pytania :)

Joanna Migdał