Spacer na cmentarz

Dzień przed uroczystością Wszystkich Świętych, Kangurki i Tygryski wraz z wychowawczyniami wybrały się na cmentarz, aby zapalić znicze na grobach poległych w wojnie żołnierzy.
Spacer alejkami cmentarza był dla dzieci dużym przeżyciem. Przedszkolaki z zaciekawieniem oglądały kolorowo ubrane nagrobki oraz dopytywały o żołnierzy pochowanych na niepołomickim cmentarzu. Dzieci zapaliły znicze oraz pomodliły się w intencji zmarłych. Czas spędzony na cmentarzu upłynął nam w ciszy i skupieniu.