Przedszkolada 2014

Dzieci przygotowują się do finałowych rozgrywek trenując w Akademii Karate Tradycyjnego w Niepołomicach pod okiem senseja Pawła Janusza.
Tuż przed rozpoczęciem niedzielnych startów, dzieci wniosą na salę symboliczny „znicz olimpijski”. W czasie zawodów maluchy będą miały za zadanie w jak najkrótszym czasie pokonać tor przeszkód.
Mamy nadzieję, że rywalizacja dostarczy dzieciom wiele emocji, niezapomnianych wrażeń i wspaniałej zabawy. Pokaz sprawności przed szeroką publicznością będzie dla nich nie tylko treningiem umiejętności fizycznych, ale też ćwiczeniem charakteru i pewności siebie.
Po zakończeniu zawodów każde dziecko otrzyma medal i paczkę od świętego Mikołaja.
Zgłoszenia drużyn reprezentujących przedszkola (min. 5 osób) w grupach do 4 lat oraz 5 i 6 lat przyjmowane będą do 5 grudnia na adres poczta@karateniepolomice.com .
Więcej informacji udzieli Paweł Janusz, tel. 501 616 789.14 grudnia zapraszamy na finał Przedszkolady - olimpiady sportowej dla przedszkolaków z Gminy Niepołomice. Zmagania maluchów rozpoczną się o godzinie 11.00 w Szkole Podstawowej w Niepołomicach.

Zgłoszenia drużyn reprezentujących przedszkola (min. 5 osób) w grupach do 4 lat oraz 5 i 6 lat przyjmowane będą do 5 grudnia na adres poczta@karateniepolomice.com.

Więcej informacji udzieli Paweł Janusz, tel. 501 616 789.