Wyróżnienie w konkursie plastycznym

Wyróżnienie w konkursie plastycznym
Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu dowolną techniką ilustracji do wybranej bajki Ezopa. Zosia przygotowała ilustrację do utworu „Wrona i dzban”, a Wiktoria przedstawiła plastycznie bajkę „Wiatr północny i słońce”.
27 listopada w Bibliotece Wojewódzkiej w Krakowie odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród laureatom. Zosia i Wiktoria otrzymały zasłużone wyróżnienia i odebrały pamiątkowe dyplomy i małe upominki.
Serdecznie gratulujemy sukcesu naszym przedszkolakom.
Maria ZielińskaNa początku października dwie dziewczynki z naszego przedszkola Zosia Krechowiecka i Wiktoria Pędzich wzięły udział w konkursie plastycznym „Spotkanie z bajką” organizowanym przez Centrum Młodzieży im. H. Jordana w Krakowie.

Serdecznie gratulujemy sukcesu naszym przedszkolakom.