Świąteczne bombki

ŚWIĄTECZNE BOMBKI
Zanim dzieci przystąpiły do wykonania świątecznych ozdób, wysłuchały i obejrzały bardzo ciekawą prezentację na temat bombek. Dowiedziały się jaka jest historia powstania bombki, jak dawniej wyglądały ozdoby na choinkę oraz jakie mają dziś kształty, dzieci obejrzały również krótki film pokazujący proces powstawania bombek w fabryce.
Po prezentacji przedszkolaki przystąpiły do ozdabiania swoich bombek. Każde dziecko otrzymało jedną bombkę, którą mogło pomalować farbami według własnego pomysłu. Pięknie wykonane przez przedszkolaki bombki zostały jeszcze dodatkowo udekorowane brokatem.
Dzieci dekorowały również papierowe choinki, przyklejając na nie kolorowe ozdoby. Drzewka te zdobią teraz naszą przedszkolną szatnię, wprowadzając atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
Swoje piękne bombki przedszkolaki zabrały do  domów, gdzie z pewnością będą zdobić świąteczne drzewka
Joanna MigdałW poniedziałek, 1 grudnia, w naszym przedszkolu miało miejsce otwarcie sezonu przedświątecznego – dzieci wzięły bowiem udział w warsztatach malowania bombek choinkowych.

Swoje piękne bombki przedszkolaki zabrały do  domów, gdzie z pewnością będą zdobić świąteczne drzewka:)

Joanna Migdał