Dekorowanie pierników

Kilka dni przed Świętami Bożego Narodzenia Kangurki i Puchatki dekorowały pierniczki upieczone przez mamę Zosi, mamę Julii i mamę Wiktora.

Dekorowanie pierników
Po wymyciu rąk i przygotowaniu słodkich ozdób, przedszkolaki z zapałem przystąpiły do dekorowania pierników. Mając do dyspozycji czekoladową polewę, lukier i kolorowe cukiereczki, każde dziecko mogło ozdobić pierniczki według własnego pomysłu. W związku z tym powstało wiele ciekawych i kolorowych ciastek. Po skończonej pracy przedszkolaki mogły skosztować swojego dzieła, a pozostałe pięknie udekorowane pierniki zostały zawieszone na choince.
Bardzo serdecznie dziękujemy mamie Zosi Krechowieckiej, mamie Julii Głąb i mamie Wiktora Wojtala za upieczenie pierników. Dzięki pysznym wypiekom dzieci miały wiele słodkiej zabawy.