Dzień babci i dziadka u Puchatków

Środa 28 stycznia była dla Puchatków podwójnie wyjątkowym dniem. Po pierwsze gościły w przedszkolu swoje ukachane babcie i wspaniałych dziadków, a po drugie nasze maluszki po raz pierwszy wystapiły na scenie przed tak liczną publicznością. I poradziły sobie znakomicie!

DZIEŃ BABCI I DZIADKA U PUCHATKÓW
Wszystkie dzieci pięknie recytowały wierszyki, śpiewały piosenki, a nawet zatańczyły poleczkę- specjalną dla babci i dziadka. Na koniec przedstawienia Puchatki przygotowały dla swoich gości niespodziankę - zaprosiły wszystkie babcie i dziadków do wspólnego zatańczenia w kole "Kaczuszek".
Po występie, nagrodzonym gromkimi brawami, dzieci wręczyły swoim najbliższym własnoręcznie wykonane prezenty. I tak babcie zostały obdarowane pięknymi drzewkami szczęścia, wykonanymi z barwnych koralików, dziadkowie natomiast otrzymali eleganckie muchy.
A później nadszedł czas na to, co Puchatki lubią najbardziej - dzieci wraz z dziadkami zajęły miejsce przy stołach, gdzie czekał na wszystkich słodki poczęstunek.
Raz jeszcze dziękuję wszystkim babciom i dziadkom za obecność i tak wspaniałe kibicowanie naszym małym artystom, a rodzicom za przygotowanie na ten dzień tylu słodkości. Puchatkom zaś gratuluję tak udanego występu.
Joanna Migdał

Joanna Migdał