Zapisy na rok 2015/2016

Zapisy rozpoczynają się 2 marca i trwają do 15 kwietnia. Po tym terminie można zapisać dziecko w miarę wolnych miejsc lub na listę rezerwową. Aby wpisać dziecko na listę należy wypełnić kartę zapisu dziecka dostępną w przedszkolu, można ją pobrać również klikając ten link.
Opłaty:
- opłata wpisowa - 350 zł. (opłata pobierana jest jednorazowo w momencie podpisania umowy)
- czesne: w roku szkolnym 2015/2016 wynosi 450 zł; obejmuje wszystkie zajęcia programowe (realizacja podstawy programowej wychowania przedszkolnego i dodatkowe:  j. angielski, karate, taniec, katecheza dla chętnych) oraz opiekę wykwalifikowanej kadry nauczycielskiej, psychologa-logopedy.

Stosujemy zniżki dla rodzeństwa.

Informacje dodatkowe i zapisy oraz rezerwacje miejsca na następne lata ul. Grunwaldzka 15d - tel.  662-032-129. Serdecznie zapraszamy do naszego Przedszkola wszystkie dzieci, które lubią ruch, taniec i dobrą zabawę:)

Zapisy do Przedszkola trwają od 1 marca do 15 kwietnia każdego roku. Istnieje możliwość zapisu w trakcie roku szkolnego w miarę wolnych miejsc. Pierwszeństwo przyjęcia dla dzieci (oraz ich rodzeństwa) już uczęszczających do naszej placówki.

Po ogłoszeniu listy przyjętych należy podpisać umowę i dokonać opłaty wpisowej w wysokości 300 zł (opłata jednorazowa)

Opłata miesięczna „czesne” w kwocie 350 zł płatna do 10. dnia każdego miesiąca. Przy pobycie dziecka powyżej 5 godzin dziennie czesne wynosi 450 zł.

Opłata za wyżywienie – 9 zł dziennie.

Jeżeli do przedszkola uczęszcza rodzeństwo, za wyżywienie płaci 1 dziecko!

W ramach czesnego zapewniamy:

•  Realizację podstawy programowej wychowania przedszkolnego
  •  Opiekę wykwalifikowanej kadry nauczycielskiej, psychologa, logopedy
  •  Język angielski  - 2x w tygodniu
  •  Karate  – 2 x w tygodniu (prowadzone przez Mistrza Świata Pawła Janusza)
  •  Zajęcia taneczne – 2 x w tygodniu
  •  Religia – dla chętnych
  •  Zajęcia plastyczne, rytmiczne i teatralne
  •  Warsztaty przyrodnicze, filmowe i kreatywnego myślenia
  •  Przedstawienia teatralne profesjonalnego   teatrzyku „Skrzat”
  •  Dwie bezpłatne wycieczki autokarowe w ciągu roku szkolnego

Na terenie placówki dzieci mogą korzystać z dodatkowo płatnych zajęć (po zebraniu się odpowiedniej ilości chętnych)

•  Warsztaty ceramiczne, muzyczne,
  •  Robotyka
  •  Gimnastyka korekcyjna
  •  Basen
  •  Szkółka narciarska

Informacje dodatkowe i zapisy oraz rezerwacje miejsca na następne lata ul. Grunwaldzka 15d - tel.  662 032 129.

Pobierz kartę zgłoszenia