Gminny konkurs recytatorski

23 kwietnia w Przedszkolu Samorządowym w Podłężu odbył się Gminny Między Przedszkolny Konkurs Recytatorski „Piękna nasza Polska cała”.

Gminny konkurs recytatorski
Naszą placówkę reprezentowało dwoje przedszkolaków. W kategorii 3-4 lata Julia Wyszyńska wyrecytowała wiersz Jerzego Ficowskiego „Tutaj”. Natomiast w starszej grupie, 5-6 lat wiersz Czesława Janczarskiego „Co to jest Polska?” deklamował Mikołaj Mętel.
Po prezentacji wszystkich wierszy, uczestnicy konkursu zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. W tym czasie komisja decydowała o wynikach konkursu. Julia zdobyła I miejsce w swojej kategorii wiekowej, a Mikołaj otrzymał III miejsce.
Na zakończenie spotkania wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki. Serdeczne gratulacje dla naszych dzielnych przedszkolaków 
Maria Zielińska23 kwietnia w Przedszkolu Samorządowym w Podłężu odbył się Gminny Między Przedszkolny Konkurs Recytatorki „Piękna nasza Polska cała”.

Na zakończenie spotkania wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki. Serdeczne gratulacje dla naszych dzielnych przedszkolaków :)