Zajęcia otwarte u Puchatków

Zajęcia otwarte u Puchatków
Tematem przewodnim zajęć były "Zwierzęta z wiejskiego podwórka", które Puchatki poznawały w minionym tygodniu. Organizowane na zajęciach zadania i zabawy miały na celu podsumowanie zdobytych przez dzieci w tym temacie wiadomości. Rodzice oprócz kibicowania swoim pociechom mieli również możliwość aktywnego włączenia się w przebieg zajęć, co zresztą z ochotą uczynili :-)
Na zakończenie zajęć Puchatki z pomocą rodziców wykonały wiejskie zwierzątka (z rolek po papierze), które następnie umieściły w odpowiednim miejscu na przygotowanej wcześniej makiecie podwórka. Powstało w ten sposób kolorowe i wesołe wiejskie podwórko, które zdobi naszą przedszkolną szatnię.
Wszystkim rodzicom i babci raz jeszcze dziękuję za obecność i aktywny udział w zajęciach :-)
Joanna MigdałW czwartek 23 kwietnia na zajęcia do Puchatków, po raz drugi w tym roku przedszkolnym, przybyli rodzice, którzy podczas tych zajęć mogli zaobserwować, jak rozwijają się i jakie postępy robią ich pociechy.

Joanna Migdał