Dni Niepołomic

Podczas tegorocznych Dni Niepołomic dzieci z naszego przedszkola zaprezentowały na scenie w Parku Miejskim krótki program taneczny pt. „Morskie opowieści”.

Dni Niepołomic
Na początek wszystkie przedszkolaki zaśpiewały piosenkę „Lato płynie do nas”, która wprowadziła nas w wakacyjny nastrój. Następnie każda z grup w strojach marynarzy, piratów oraz plażowiczów zaprezentowała przygotowany układ taneczny. Nasz występ zakończyły gromkie brawa od kibicujących nam pod sceną rodziców i dziadków.
Dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za liczny udział w tym wydarzeniu.

Dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za liczny udział w tym wydarzeniu.