Piknik rodzinny

Jako pierwsza na scenie pojawiła się najmłodsza grupa Puchatków, prezentując program artystyczny „Morskie opowieści”. Chłopcy wcielili się w role piratów i marynarzy, walczących między sobą. Natomiast dziewczynki zostały syrenkami, próbującymi przekonać piratów do zmiany swojego niegrzecznego zachowania.
W kolejnej części na scenie zaprezentowała się grupa Kangurków przedstawiając inną „Morską opowieść”. Tym razem dzieci wcielające się w postacie marynarzy podróżowały na wyspę zamieszkałą przez Hawajki. Po drodze statek marynarzy został napadnięty przez zgraję piratów, którzy ukradli znajdujący się na statku skarb.
Na zakończenie na scenie pojawiła się najstarsza grupa przedszkolaków, która programem artystycznym „Autostopem przez Polskę” wprowadziła nas w klimat zbliżających się wakacji. Dzieci podróżując samochodem, zachwalały najpiękniejsze zakątki naszej Ojczyzny.
Po głośnych brawach publiczności dla wszystkich grup i wręczeniu przez dzieci upominków dla rodziców, można było udać się na poczęstunek przygotowany przez rodziców. Podczas pikniku nie zabrakło pysznych ciast, sałatek i oczywiście kiełbasek z grilla.
Na zakończenie spotkania dzieci zaprezentowały jeszcze na scenie różne tańce, których nauczyły się podczas zajęć prowadzonych przez p. Dominikę.
Serdecznie dziękujemy rodzicom za liczny udział w pikniku.
Maria Zielińska13 czerwca w naszym przedszkolu odbył się tradycyjny piknik rodzinny, na którym dzieci przed tłumnie zgromadzoną publicznością, zaprezentowały swoje umiejętności zdobyte podczas całego roku przedszkolnego.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za liczny udział w pikniku.