Kangurki na przedstawieniu w szkole

Kangurki na przedstawieniu w szkole
Uczniowie zaprezentowali przedstawienie w ramach akcji „Odblaskowa Szkoła”. Dzieci recytowały wiersze oraz śpiewały piosenki, które miały za zadanie utrwalić nam podstawowe zasady ruchu drogowego. Odbyła się także krótka pogadanka na temat tego, jak bezpiecznie dzieci powinny poruszać się po drodze.
Na zakończenie spotkania Kangurki otrzymały odblaskowe znaczki oraz smaczne cukierki. Dziękując za zaproszenie przedszkolaki nagrodziły uczniów gromkimi brawami za trud włożony w przygotowanie przedstawienia.
Po wizycie w Szkole Podstawowej udaliśmy się do parku w poszukiwaniu jesieni oraz spędziliśmy miło czas na miejskim placu zabaw.
Maria ZielińskaWe wtorek 29 października Kangurki na zaproszenie pani dyrektor, udały się do nowo otwartego oddziału Szkoły Podstawowej na krótkie przedstawienie w wykonaniu dzieci z zerówek.