Zajęcia starszaków z psem

Zajęcia starszaków z psem
Podczas spotkania dzieci miały okazję dowiedzieć się jak być odpowiedzialnym opiekunem dla psa oraz jak rozpoznawać jego potrzeby. Przedszkolaki wysłuchały także pogadanki na temat zasad obowiązujących podczas spotkania z nieznanym nam psem.
Jednak najwięcej emocji wzbudził pies o imieniu Maja, który towarzyszył dzieciom przez całe zajęcia. Pies zaprezentował kilka sztuczek, a następnie przedszkolaki mogły głaskać, szczotkować i bawić się z Mają pod nadzorem pani Justyny.
W dalszej części zajęć przedszkolaki kolorowały ilustracje ulubionych zwierzaków. Na zakończenie spotkania wszystkie dzieci otrzymały drobny upominek od naszych gości oraz wykonaliśmy wspólne zdjęcie.
Serdecznie dziękujemy firmie Royal Canin za otrzymane upominki, a w szczególności dziękujemy mamie Sonii za organizację spotkania.
Maria ZielińskaW poniedziałek 5 października Kangurki miały przyjemność gościć w przedszkolu niezwykłego gościa. Naszą grupę odwiedziły przedstawicielki firmy Royal Canin w towarzystwie wyszkolonego psa.