Owocowe babeczki

Owocowe babeczki
Na początku prac kulinarnych nazwaliśmy przyniesione przez dzieci owoce. Ustaliliśmy także, które ze zgromadzonych produktów należą do grupy owoców egzotycznych. Następnie wspólnymi siłami przygotowaliśmy krem śmietankowy i krem czekoladowy do nadziewania babeczek.
W tym miejscu dziękuję wszystkim rodzicom za przyniesione produkty spożywcze. Kangurki podczas kulinarnej zabawy po raz kolejny mogły udowodnić, że posiłek przygotowany samodzielnie smakuje najlepiej.
Maria ZielińskaW związku z realizacją tygodniowego tematu „Owoce, jarzynki – kolorowe witaminki”, Kangurki przygotowały na zajęciach owocowe babeczki.