Spotkanie ze św.Mikołajem

Spotkanie ze Św. Mikołajem
Wszystkie dzieci od samego rana z wielką niecierpliwością czekały na upragnionego gościa. Każdy nasłuchiwał dźwięków dzwonków w przedszkolu i szukał śladów św. Mikołaja, który miał się pojawić zaraz po obiedzie.
Około godz. 13:30 przedszkolaki zostały zaproszone na przedstawienie teatralne pt. „Zimowe przygody Krysi kaprysi”, a po jego zakończeniu do sali wszedł św. Mikołaj. Dzieci przywitały gościa mikołajkową piosenką oraz obiecały, że zawsze będą grzeczne i będą słuchać rodziców i pań w przedszkolu. Następnie nadszedł czas rozdawania upragnionych prezentów. Przedszkolaki otrzymały upominki, z których wszyscy bardzo się ucieszyli.
Na  koniec spotkania dzieci zaprosiły Mikołaja do wspólnego zdjęcia oraz podziękowały za podarki.
Maria Zielińska3 grudnia do naszego przedszkola zawitał wyjątkowy gość – Święty Mikołaj, który obdarował dzieci wspaniałymi prezentami.

Na koniec spotkania dzieci zaprosiły Mikołaja do wspólnego zdjęcia oraz podziękowały za podarki.