Przedszkolada 2015

W sobotę 12 grudnia w Szkole Podstawowej w Niepołomicach odbyła sie kolejna edycja olimpiady sportowej – PRZEDSZKOLADY.

Spotkanie rozpoczęło się od oficjalnego pochodu przedszkolaków, które niosły transparenty swoich przdszkoli. Następnie grupa taneczna z Akademii wraz ze swoją trenerką pochwaliła się swoimi umiejętnościami tanecznymi. Warto zaznaczyć, że najmłoszna tancerka miała niewiele ponad 3 lata. Następnym punktem programu był pokaz sztuk walki zaprezentowany przez członków Akademii Karate Tradycyjnego w Niepołomicach, oraz wspólna rozgrzewka wszystkich przedszkolaków prowadzona przez pomysłodawce przedszkolady senseia Pawła Janusza.  Kiedy dzieciaki rozgrzały już mięśnie przyszedł czas na zawody sportowe. Wsystkie grupy dzieci z zaprzyjaźnionych przedszkoli brały udział w trzech konkurencjach: tor przeszkód, rzut piłką, biegi z woreczkami. Dzieciaki z wielkim zaangażowaniem brały udział we wszystkich zmaganiach. Głośny doping rodziców dodawał energii i odwagi maluchom.  Na koniec każdy uczestnik olimpiady otrzymał medal oraz paczkę od Świętego Mikołaja.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i już dziś zapraszamy do udziału w olimpiadzie sportowej w przyszłym roku.

Joanna Nieć