Spotkanie wigilijne

Spotkanie wigilijne w przedszkolu
Zanim jednak do przedszkola przybyli zaproszeni goście, wszystkie dzieci wraz z wychowawczyniami zgromadziły się przy świątecznej dekoracji, aby złożyć sobie życzenia i połamać się opłatkiem. Następnie zaśpiewaliśmy kilka kolęd i zjedliśmy wigilijny obiad.
Po skończonym posiłku zaczęliśmy przygotowania do spotkania z rodzicami.
Dzieci zaprezentowały przed zgromadzoną widownią przedstawienie jasełkowe. W rolę głównych bohaterów jasełek wcieliły się dzieci z grupy Kangurki, prezentując historię narodzenia Jezusa. Na scenie oprócz starszaków pojawiła się także grupa Puchatków w przebraniu gwiazdeczek prezentując piosenkę „Gwiazdy tańczyły”. W naszej inscenizacji jasełkowej nie mogło zabraknąć dzieci z najmłodszej grupy Tygrysków, którzy wcielili się w role roztańczonych aniołków.
Jasełka zakończyły się wielkim sukcesem. Mali aktorzy bezbłędnie zaprezentowali się przed zgromadzoną publicznością i otrzymali za to gromkie brawa.
W dalszej części spotkania pani dyrektor podsumowała rodzinny konkurs plastyczny na najpiękniejszą „Kartkę bożonarodzeniową”.  W konkursie udział wzięło 29 prac, które zostało ocenionych w kilku kategoriach. Nagrodzone dzieci otrzymały pamiątkowy dyplom oraz świąteczny upominek. Na zakończenie wszyscy goście zostali zaproszeni na przygotowany poczęstunek.
Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za udział w świątecznym spotkaniu oraz współudział w ich przygotowaniu, a dzieciom gratulujemy udanego występu 
Maria ZielińskaZgodnie z przedszkolną tradycją, tuż przed Bożym Narodzeniem w naszej placówce odbyło się spotkanie świąteczne z udziałem rodziców i rodzeństwa przedszkolaków.

Po skończonym posiłku zaczęliśmy przygotowania do spotkania z rodzicami.