Święto babci i dziadka w grupie Kangurków

8 lutego dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w wycieczce do Teatru Groteska w Krakowie na przedstawienie pt. „Ku-ku-ryku Słoneczniku”.

Święto babci i dziadka w grupie Kangurków
Przedszkolaki przed licznie zgromadzoną publicznością zaprezentowały przygotowane przedstawienie jasełkowe, w którym wcieliły się w postacie z betlejemskiej szopki. Dzieci świetnie poradziły sobie na scenie prezentując historię narodzin Jezusa.
W dalszej części występu, Kangurki w kilku wierszach i piosenkach złożyły babciom i dziadkom życzenia zdrowia, szczęścia i wytrwałości oraz wręczyły gościom wykonane upominki (świecznik z masy solnej oraz laurkę).
Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców przedszkolaków.
Dziękuję wszystkim babciom i dziadkom za liczny udział w uroczystości, a Kangurkom po raz kolejny gratuluję udanego występu.
W przedstawieniu wystąpili:
Maryja – Gaja
Józef – Jaś (grupa Puchatki)
Gwiazdka – Julia W.
Trzej Królowie – Antoś, Olek, Kuba
Pasterze – Wojtek K, Szymon, Staś, Wojtek P.
Pasterki – Zosia, Natalia, Milena
Aniołki – Sonia, Emilka, Oliwia, Julia G, Julia Ż, Julia B
P.S. Dziękujemy Jasiowi z grupy Puchatków, który w zastępstwie wcielił się w postać Józefa.
Maria ZielińskaW środę 13 stycznia Kangurki gościły w przedszkolu babcie i dziadków na spotkaniu z okazji ich święta.

W przedstawieniu wystąpili:

Maryja – Gaja

Józef – Jaś (grupa Puchatki)

Gwiazdka – Julia W.

Trzej Królowie – Antoś, Olek, Kuba

Pasterze – Wojtek K, Szymon, Staś, Wojtek P.

Pasterki – Zosia, Natalia, Milena

Aniołki – Sonia, Emilka, Oliwia, Julia G, Julia Ż, Julia B