Bal karnawałowy

5 lutego przedszkole „Tygrysek” zamieniło się w świat baśni! Wszystkie przedszkolaki przebrały się za różne postacie z bajek i filmu, dlatego można było spotkać niejedną księżniczkę, rycerza, policjanta, strażaka, kota, wilka, smoka czy też nawet Lorda Vadera z Gwiezdnych Wojen

Na ten dzień zaplanowane było wiele atrakcji. Nie zabrakło zabaw i tańców, m.in. zabaw z balonami, z chustką animacyjną, bitwy na papierowe kulki, czy też szybkiej nauki układu tanecznego do utworu Chocolate. Między zabawą był czas na odpoczynek, słodki poczęstunek oraz na zrobienie pamiątkowych zdjęć. Na końcu przyszedł moment, na który wszyscy czekali: wielki pokaz mody, na którym dzieciaki ( i panie:) prezentowały swoje wdzięki oraz piękne i pomysłowe stroje. Tygrysy niczym prawdziwe modelki i prawdziwi modele z wielką gracją i odwagą chodziły po „wybiegu”, słusznie otrzymując za to gromkie brawa.

(Dziękujemy rodzicom za przygotowanie dzieciom przebrań karnawałowych)

Joanna Nieć