Zapisy na rok szkolny 2016/2017

Zapisy trwają od 1 do 30 marca każdego roku. Istnieje możliwość zapisu w trakcie roku szkolnego w miarę wolnych miejsc. Pierwszeństwo przyjęcia dla dzieci (oraz ich rodzeństwa) już uczęszczających do naszej placówki.
Po ogłoszeniu listy przyjętych należy podpisać umowę i dokonać opłaty wpisowej w wysokości 300 zł (opłata jednorazowa)
Opłata miesięczna „czesne” w kwocie 350 zł płatna do 10. dnia każdego miesiąca. Przy pobycie dziecka powyżej 5 godzin dziennie czesne wynosi 450 zł. Opłata za wyżywienie – 9 zł dziennie.
Czas pracy przedszkola: 6.30-17.00.
Jeżeli do przedszkola uczęszcza rodzeństwo, za wyżywienie płaci 1 dziecko!
Nasi wychowankowie i absolwenci to mistrzowie Polski, Europy i Świata w karate tradycyjnym!
Nasze Przedszkole jako jedyne dysponuje profesjonalnymi salami do zajęć tanecznych i karate!
W ramach czesnego zapewniamy:
- Realizację podstawy programowej wychowania przedszkolnego
- Opiekę wykwalifikowanej kadry nauczycielskiej, psychologa, logopedy
- Język angielski - 2 razy w tygodniu
- Karate - 2 razy w tygodniu (prowadzone przez Mistrza Świata Pawła Janusza)
- Zajęcia taneczne – 2 x w tygodniu
- Religia (dla chętnych)
- Zajęcia plastyczne, rytmiczne i teatralne
- Warsztaty przyrodnicze, filmowe i kreatywnego myślenia
- Przedstawienia teatralne profesjonalnego teatrzyku „Skrzat”
- Dwie bezpłatne wycieczki autokarowe w ciągu roku szkolnego
Na terenie placówki dzieci mogą korzystać z dodatkowo płatnych zajęć (po zebraniu się odpowiedniej ilości chętnych)
- Warsztaty ceramiczne, muzyczne,
- Robotyka
- Gimnastyka korekcyjna
- Basen
- Szkółka narciarska
Informacje dodatkowe i zapisy oraz rezerwacje miejsca na następne lata ul. Grunwaldzka 15d - tel. 662 032 129, 501 616 783.
Obejrzyj film o naszym przedszkolu -https://docs.google.com/file/d/0B3rMNl2GZSdtcUZoaGNPbjVsTlU/edit
Więcej na www.przedszkoleniepolomice.pl.Serdecznie zapraszamy do naszego Przedszkola Sportowo-Tanecznego „Tygrysek” wszystkie dzieci, które lubią ruch, taniec i dobrą zabawę:)

Czas pracy przedszkola: 6.30-17.00.

Jeżeli do przedszkola uczęszcza rodzeństwo, za wyżywienie płaci 1 dziecko!

W ramach czesnego zapewniamy:

•  Realizację podstawy programowej wychowania przedszkolnego
  •  Opiekę wykwalifikowanej kadry nauczycielskiej, psychologa, logopedy
  •  Język angielski - 2 razy w tygodniu
  •  Karate - 2 razy w tygodniu (prowadzone przez Mistrza Świata Pawła Janusza)
  •  Zajęcia taneczne – 2 x w tygodniu
  •  Religia (dla chętnych)
  •  Zajęcia plastyczne, rytmiczne i teatralne
  •  Warsztaty przyrodnicze, filmowe i kreatywnego myślenia
  •  Przedstawienia teatralne profesjonalnego teatrzyku „Skrzat”
  •  Dwie bezpłatne wycieczki autokarowe w ciągu roku szkolnego

•  Warsztaty ceramiczne, muzyczne,
  •  Robotyka
  •  Gimnastyka korekcyjna
  •  Basen
  •  Szkółka narciarska

Aby obejrzeć film o naszym przedszkolu kliknij tutaj.

Dokumenty do pobrania:

- karta zapisu

- załącznik 1 (oświadczenie)

- załącznik 2 (informacje o dziecku)