„Pisanki, pisanki jajka malowane…”

Kilka dni przed świętami, grupa Kangurków zgodnie z wielkanocną tradycją przygotowała kolorowe pisanki.
Malowanie pisanek to tradycja, która przynosi wszystkim wiele radości, ale także doskonali sprawność manualną. Dzieci musiały wykazać się wielką precyzją ozdabiając jajka kolorowymi kawałkami bibuły oraz malując je pisakami. Wszyscy pracowali w skupieniu, chcąc stworzyć jak najpiękniejsze pisanki.
Pięknie ozdobione jajka zostały ułożone w małych koszyczkach, które przedszkolaki podarują rodzicom jako wielkanocny upominek.