Spotkanie wielkanocne

Spotkanie wielkanocne
Na początku uroczystości przedszkolaki zaprezentowały przed zgromadzoną publicznością krótką inscenizację świąteczną. Dzieci przedstawiły widowni tradycje i zwyczaje związane z obchodami Wielkanocy. Następnie przedszkolaki złożyły wszystkim gościom świąteczne życzenia w formie wierszy i piosenek.
W kolejnej części spotkania pani dyrektor Elżbieta Siwek podsumowała rodzinny konkurs plastyczny pt. „Kim zostanę jak dorosnę?”. Konkurs ten jest częścią realizowanego rocznego planu pracy przedszkola pt. „Poznajemy zawody”. W konkursie wzięło udział 29 prac, które zostało ocenionych w kilku kategoriach. Autorzy każdej pracy otrzymali pamiątkowy dyplom i upominek.
Spotkanie zakończył słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców przedszkolaków.
Maria ZielińskaKilka dni przed Wielkanocą, w naszym przedszkolu odbyło się tradycyjne spotkanie świąteczne z udziałem przedszkolaków, rodziców i nauczycieli.