Konkurs piosenki wiosennej

Konkurs piosenki wiosennej
Przedszkolaki prezentowały swoje umiejętności wokalne na scenie Małopolskiego Centrum Dźwięku i Słowa w dwóch kategoriach konkursowych: zespół wokalny i solista.
W pierwszej kategorii – zespół, piosenkę pt. „Do dzieciaków przedszkolaków” zaśpiewały wszystkie dzieci z grupy Kangurki. W kategorii solista nasze przedszkole reprezentowała Milenka Skowronek z piosenką „Jestem sobie ogrodniczka”.
Niestety nie udało nam się zwyciężyć w żadnej z kategorii, ale za to zdobyliśmy cenne umiejętności sceniczne.
Maria Zielińska22 marca dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w V Gminnym Konkursie Piosenki Dziecięcej pt. „Zeróweczki śpiewają wiosenne pioseneczki”.