Konkurs recytatorski

Konkurs recytatorski
Dzieci biorące udział w tym wydarzeniu miały za zadanie zaprezentować wiersz nawiązujący do hasła konkursu: „Każdy przedszkolak dobrze wie, jak bezpiecznie zachować się”.
Nasze przedszkole reprezentowały dwie dziewczynki. Milenka Leksa w kategorii wiekowej 3-4 latki oraz Julia Żarek w kategorii 5-6 latki, które deklamowały wiersze nawiązujące do bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Po prezentacji wierszy przez wszystkich uczestników konkursu, dzieci zostały zaproszone na poczęstunek, a komisja decydowała o wynikach zmagań. W rezultacie Julia zdobyła II miejsce, a Milenka otrzymała wyróżnienie w swojej kategorii wiekowej.
Na zakończenie każdy uczestnik konkursu otrzymał pamiątkowy dyplom i upominek. Gratulujemy dziewczynkom małego sukcesu :)
Maria Zielińska15 kwietnia w Przedszkolu Samorządowym w Podłężu odbył się coroczny gminny konkurs recytatorski.