Spotkanie z nauczycielem j. angielskiego

Spotkanie z nauczycielem j. angielskiego
Pan Marcus zaprosił dzieci do różnych zabaw ruchowych, prowadzonych w języku angielskim. Dzieci miały okazję nauczyć się piosenki o alfabecie oraz powtórzyć słownictwo dotyczące kolorów czy kształtów.
Przedszkolaki z wielkim zaciekawieniem słuchały pana Marcusa, który cały czas porozumiewał się z nimi tylko w języku angielskim. W nagrodę za udział w zajęciach przedszkolaki otrzymały od taty Julii i Mateusza kolorowe naklejki.
Serdecznie dziękujemy Panu Marcusowi za odwiedziny i miło spędzony czas. Zapraszamy kolejnych rodziców, którzy chcieliby odwiedzić nasze przedszkolne progi.
Maria ZielińskaW kolejnej odsłonie akcji „Poznajemy zawody”, nasze przedszkole odwiedził tata Julii i Mateusza, Pan Marcus - nauczyciel języka angielskiego.