Koncert Szkoły Muzycznej w MCDiS

Koncert szkoły muzycznej w MCDiS
Wszystkie grupy wybrały się tam na zaproszenie Niepołomickiej Szkoły Muzycznej, której uczniowie z radością dzielą się z innymi swoją pasją. Na miejscu zastaliśmy wielu innych młodych miłośników muzyki, którzy razem z nami zachwycali się występami swoich starszych kolegów i koleżanek. Koncert przenosił nas na skrzydłach muzyki w różne rejony świata – w Wiedniu słuchaliśmy walca,  w Ameryce Północnej bluesa a w Argentynie tanga. Podziwialiśmy zdolnych młodych muzyków grających na skrzypcach, pianinie, flecie, akordeonie, gitarze, wiolonczeli i innych instrumentach. Nasze przedszkolaki udowodniły przy okazji, że potrafią się wspaniale zachować w takim miejscu – wszyscy grzecznie siedzieli i gorąco oklaskiwali zdolnych artystów. Wracaliśmy do przedszkola w radosnych nastrojach , ze śpiewem na ustach. Dziękujemy uczniom i wychowawcom Szkoły Muzycznej za niezapomniane chwile.
Aneta Malisz Piękna, słoneczna pogoda towarzyszyła przedszkolakom 23 maja w trakcie wycieczki do Małopolskiego Centrum Dźwięku i Słowa.

Wszystkie grupy wybrały się tam na zaproszenie Niepołomickiej Szkoły Muzycznej, której uczniowie z radością dzielą się z innymi swoją pasją. Na miejscu zastaliśmy wielu innych młodych miłośników muzyki, którzy razem z nami zachwycali się występami swoich starszych kolegów i koleżanek. Koncert przenosił nas na skrzydłach muzyki w różne rejony świata – w Wiedniu słuchaliśmy walca, w Ameryce Północnej bluesa a w Argentynie tanga. Podziwialiśmy zdolnych młodych muzyków grających na skrzypcach, pianinie, flecie, akordeonie, gitarze, wiolonczeli i innych instrumentach. Nasze przedszkolaki udowodniły przy okazji, że potrafią się wspaniale zachować w takim miejscu – wszyscy grzecznie siedzieli i gorąco oklaskiwali zdolnych artystów. Wracaliśmy do przedszkola w radosnych nastrojach , ze śpiewem na ustach. Dziękujemy uczniom i wychowawcom Szkoły Muzycznej za niezapomniane chwile.

Aneta Malisz