Dni Niepołomic

Dni Niepołomic
Występ został przygotowany przez pana Michała, prowadzącego w naszym przedszkolu zajęcia taneczne. Dzieci dobrane w pary zatańczyły kilka tańców standardowych m.in. krakowiaka, walca czy rock and rolla. Następnie wszyscy razem zaprezentowali taniec nowoczesny, który został nagrodzony przez publiczność gromkimi brawami.
Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za udział w tym wydarzeniu.
Maria Zielińska Podczas tegorocznych Dni Niepołomic dzieci z grup Puchatki i Kangurki zaprezentowały na scenie w Parku Miejskim żywiołowy program taneczny.

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za udział w tym wydarzeniu.